Diving Club

More Website Templates @ TemplateMonster.com. August20, 2012!

O NAS I O NASZYM KLUBIE

Mam na imię Radek - i zajmuje się nurkowaniem od 1989 roku. Na poczatku była to nauka nurkowania i zdobywanie kolejnych stopni nurkowych pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce, za co jestem im bardzo wdzięczny. Obecnie posiadam stopień instruktorski KDP/CMAS M2, oraz stopnie instruktorskie z różnych specjalizacji. Doświadczenie, oraz wiedza, jakie zdobyłem od Instruktorów i właścicieli klubów nurkowych, gdzie prowadziłęm szkolenia pod ich czujnym okiem, przełożyło się na to, że założyłem swoje Centrum Nurkowe oraz Afiliowałem sie przy KDP/CMAS, i rozpocząłem szkolenie na stopnie i specjalizacje KDP/CMAS. Od czasu gdy stałem się niezależny zdobyłem doświadczenie w organizowaniu wyjazdów nurkowych w Polsce i zagranicą oraz w prowdzeniu szkoleń, w winiku czego powstało spore grono wyszkolonych i certyfikowanych nurków i nurczyń.

Obecnie w 2023 roku znajdujemy się pod Poznaniem w miejscowości Katarzynki (niedaleko od Swarzędza), i do końca roku bedziemy już mieli do dyspozycji swoje sale wykłądowe, kompresor. Po przeprowadce i okresie kiedy była pandemia, rozpoczeliśmy budowe swojego CN RADODIVE.PL, w którym możemy się spotykać prowadzić szkolenia i wspominać przy kawce nasze wyprawy nurkowe.

Dzieki tak długoletnim byciu na rynku prowadzimy rónież sprzedaż , doradztwo sprzętu nurkowego, oraz serwis, gdzie nasi klienci, studenci zawsze otrzymaja fachową poradę ,oraz rabacik na zakupiony sprzęt.


Referencje

Jestesmy po szkoleniu. Atmosfera dość rodzinna i nastawienie na ucznia. Małe grupy i instruktor maksymalnie poswięca czas kursantowi. Polecamy małe, ale prężne Centrum nurkowe RADODIVE.PL

Daniel z rodziną

Byliśmy z Centrum Nurkowym na wyjeździe w Chorwacji na VIS. Atmosfera super, totalny czuje się luz, a jednocześnie wszystko zorganizowane i na czas. Na nurkowaniach czujesz się kompletnie zaopiekowany, a po nurkowaniu miło spędzony czas wspólnie. Wakacje z całą rodziną, nikt się nie nudził.

Monika z rodziną

Sprzęt / SERWIS

Współpracujemy z najlepszymi

Prowadzimy sprzedaz sprzętu do nurkowania. Wyznajemy zasade, " za tanie rzeczy płacisz dwa razy." Służymy doświadczeniem i dobieramy sprzęt który potrzebujesz, a nie że chcemy tylko sprzedać. Możesz u nas potestowac niektóre elemnty zanim kupisz i dokonasz wyboru.

Serwis sprzętu

Prowadzimy serwis sprzętu nurkowego. Posiadamy wiedzę i jesteśmy na bieżąco z najnowszym sprzętem, dzieki szkoleniom w których bierzemy udział , a wszystko po to abyscie byli bezpieczni po wykonaniu u nas serwisu.